Αθλητικά Νέα

Με Μαρία Σάκκαρη – Μπελίντα Μπέντσιτς και Λαμία – Βέροια οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/06)

Ο ημιτελικός στο Βερολίνο, ανάμεσα στην Μαρία Σάκκαρη και την Μπελίντα Μπέντσιτς, αλλά και το δεύτερο ματς των μπαράζ ανάμεσα στη Λαμία και τη Βέροια για τη Superleague, ξεχωρίζουν από το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Ιουνίου.

Οι αθλητικές μεταδόσεις

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:05 Novasports Prime
DTM Ίμολα

Moto2 Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 Novasports 6
Μπέντσιτς – Σάκκαρη Όπεν Βερολίνου

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών τένις 1ος ημιτελικός ανδρών

Κανόε Σλάλομ Κρακοβία

13:00 Eurosport 2
Πρωτάθλημα ηλεκτρικών αυτοκινήτων τουρισμού

13:00 Eurosport 1
Κανόε Σλάλομ Κρακοβία

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών τένις 2ος ημιτελικός ανδρών

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

14:15 Eurosport 1
Γύρος της Σλοβενίας Ποδηλασία

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Grand Prix Deutschland – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:30 Novasports Prime
DTM Ίμολα

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500 Championships London τένις

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Terra Wortmann Open Halle τένις

16:00 Eurosport 1
Γύρος Βελγίου Ποδηλασία

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών Τελικός ∆ιπλού Ανδρών τένις

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2

16:15 Novasports Prime
DTM Ίμολα Μηχανοκίνητα

16:15 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέτσπρεμ – Κιέλτσε EHF Champions League

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 500 Championships London τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου Κολύμβηση

17:00 ΕΡΤ3
Προμηθέας Πάτρας – ΚΑΕ Λάρισα Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 7 HD
Red Bull MotoGP Rookies Cup 2022

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Open Halle τένις

19:00 Novasports 5HD
US Open Γκολφ

19:00 Novasports 4HD
NFC 9 Πυγμαχία

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Κίελο – Μπαρτσελόνα EHF Champions League

19:45 Eurosport 1
Ιππασία

19:50 ΕΡΤ Sports 1, COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Καναδά Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD
ΠΑΣ Λαμία – Βέροια Super League μπαράζ ανόδου-παραμονής

20:25 Eurosport 2
Γύρος της Ελβετίας Ποδηλασία

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

22:00 ΕΡΤ3
IAAF Diamond League Παρίσι

22:50 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 – Γκραν Πρι Καναδά Κατατακτήριες Δοκιμές

Πηγή: www.newsit.gr

googlenews

Ακολουθήστε το Radio Secret  στο Google News